Політика конфіденційності
Ваша конфіденційність є дуже важливою для нас. Ми хочемо, щоб діяльність в Інтернеті була максимально приємною та корисною і Ви абсолютно спокійно використовували найширший спектр інформації, інструментів та можливостей. Ми вважаємо за свій обов'язок захищати конфіденційність персональних даних клієнтів, які можуть бути ідентифіковані будь-яким чином. Поправки до цієї Політики конфіденційності будуть розміщені на Сайті та/або в Сервісах та будуть дійсними одразу після публікації. Ваше подальше використання Сервісів після внесення будь-яких поправок до Політики конфіденційності означає Ваше прийняття цих змін.
1. Яка інформація збирається на сайті?
Ми збираємо такі дані: ім'я та прізвище; e-mail, телефон та адреса (у разі, якщо ми надсилаємо товари поштою); загальні статистичні дані. Персональні дані, зібрані під час реєстрації (або у будь-який інший час) використовуються для підготовки Продуктів або Послуг відповідно до Ваших потреб. Ваша інформація не буде передана третім сторонам.

Ми регулярно готуємо актуальні інформаційні продукти. Крім того, ми можемо проводити опитування для з'ясування Вашої думки про наші продукти та послуги, а також Ваші побажання. Перед тим, як надати нам чужі персональні дані, обов'язково отримайте дозвіл відповідних осіб. Переконайтеся, що ви надаєте правильні та точні відомості. Ми збираємо інформацію такими способами: у момент підписки користувача на одну або декілька наших служб розсилок; у момент оформлення замовлення у нас на Сайті та/або у Сервісах; в особистому порядку під час проходження однієї чи кількох наших освітніх програм.
2. З якою метою збирається Ваша персональна інформація?
Ім’я використовується для звернення особисто до Вас, а Ваш e-mail для відправки листів розсилок, корисних матеріалів, комерційних пропозицій. Дані використовуються для надання Вам інформаційних продуктів та послуг, а також проведення опитувань з метою визначення інформації, якої Ви потребуєте; для обробки Ваших запитів до служби підтримки. Для розсилки новин, дозволених чинним законодавством або відповідно до Ваших побажань (див. розділ «Відмова від передплати»). Для надсилання службових повідомлень (наприклад, якщо ви забули свій пароль — стосовно продуктів, що містять пароль).

Для запобігання та виявлення шахрайства та незаконного використання моїх продуктів або послуг.
Як до нас потрапляють Ваші дані?
На Сайті та/або в Сервісах проекту використовуються Cookies та дані про відвідувачів сервісу Google Analytics, Facebook Pixel.
Це дані про дії відвідувачів з метою покращення змісту Сервісів, покращення функціональних можливостей та, як наслідок, створення якісного контенту для відвідувачів.

Ви можете в будь-який момент змінити налаштування браузера, блокувати всі файли cookie браузером. Врахуйте при цьому деякі функції та послуги не зможуть працювати належним чином.
3. Як захищається Ваша інформація?
Для захисту Вашої особистої інформації ми використовуємо різноманітні адміністративні, управлінські та технічні засоби безпеки. Таким чином, ми захищаємо Вас від крадіжки, несумлінного використання, несанкціонованого доступу до Вашої персональної інформації, знищення, зміни.Команда дотримується різних міжнародних стандартів контролю, спрямованих на організацію операцій із особистою інформацією. Вони включають усі необхідні заходи контролю захисту інформації, зібраної в Інтернеті. У той самий час ми можемо гарантувати абсолютного усунення ризику несанкціонованого зловживання персональної інформацією. Переконливо просимо Вас уважно підійти до зберігання паролів до облікових записів і не повідомляти їх будь-кому (у випадку, якщо йдеться про продукти, що містять паролі доступу).Негайно зв'яжіться з нами, якщо стане відомо про порушення інформаційної безпеки (наприклад, несанкціоноване використання Вашого пароля).

Для зв'язку з адміністратором сайту з будь-яких питань ви можете написати листа на e-mail: admin@ditaclean.com
Made on
Tilda